Tellicherry فلفل

[ad_1]

آن را تقریبا غیر ممکن است به این باور است که یک ادویه می تواند تغییر مسیر تاریخ جهان و حوادث – اما واقعیت این است که فلفل در واقع این ادویه.

برای هزاران سال این کوچک توت خشک شده است و دلیل خطرناک دریا و زمین voyages, کشف قاره جدید و کشورها و استقرار جدید دریا و مسیرهای تجاری. کل تمدن شده اند و اسیر به قرن ها استعمار هنگامی که درب-راه باز شد تا به تجارت ادویه; فلفل استفاده شد به عنوان یک king’s ransom به عنوان ارز و به عنوان دارو. جنگ برنده شد و از دست رفته و اقبال ساخته شد و حتی امروز فلفل اساس منحصر به فرد بورس که در آن میلیون ها دلار دست تغییر سالانه است. در واقع در قرون وسطی, هزینه های وارد شده فلفل در اروپا بود نزدیک به 700 برابر قیمت خرید! دانشگاه ییل دانشگاه تاسیس شد و در تولید ثروت از تجارت ادویه.

این ناچیز واقعا طلای سیاه. این ظریف نوردی واین که رشد در شرایط مرطوب گرمسیری ساحلی جنوب هند و در دیگر نقاط جهان است چندساله هاردی که نیاز نیست به مولی-coddled. آن را نمی تواند این را تحمل سرما سرما یا خشکی. همه آن نیاز به مقدار مناسب از نور و سایه, زهکشی خاک غنی و آب و هوای مرطوب. حدود 8-9 ماه بعد از انواع توت ها و یا میوه ها شروع به نظر می رسد در حال رشد در خوشه های همراه تاک. آنها باید برداشت در زمان مناسب به حفظ عطر و طعم و تندی معمولا در طول خشک کن ماه ژانویه-مارس. آنها سپس غوطه ور در آب جوش تمیز و گسترش به طور طبیعی خشک در زیر آفتاب. این را می شود زد, زمین, د husked یا کل استفاده می شود در پخت و پز و طب سنتی.

Tellicherry در منطقه جنوب غربی هند است که محل ایده آل. این Tellicherry ناچیز شناخته شده است به بهترین تنوع و باارزش است برای آن بی تردید “نیش” و تندی و تبدیل شده است معیار برای اندازه گیری و طعم از دیگر انواع فلفل سیاه. دلیل این است که از راه آن است که از چپ به رسیدن برای دیگر گیاه و در نتیجه می تواند رشد به اندازه بزرگتر از تقریبا 5 میلی متر. این “درهم” و یا طبقه بندی شده اند و sifted Tellicherry فلفل تمیز است از ناخالصی و آماده برای فروش و حمل و نقل. فلفل نیز می تواند به رشد به عنوان یک مخلوط کشت و زرع محصول همراه با arecanut قهوه و هل و پرتقال ماندارین ،

مشخص تند و با مزه و در عین حال ملایم و معطر طعم فلفل کادمیم استفاده می شود و تقریبا در تمام غذاهای جهان است. آن را نیز به طور گسترده در صنعت گوشت. به عنوان یک دارو Tellicherry فلفل استفاده می شود برای کمک به هضم و افزایش اشتها و درمان سرماخوردگی و عفونت ریه, ورم مفاصل, بیماری های قلبی, وزن-از دست دادن دندان و مشکلات لثه ورزشی ماساژ و غیره و بسیاری از فرهنگ ها در جهان استفاده از آن را در خود, طب سنتی و روش های درمانی.

Tellicherry فلفل را ایده آل هدیه سوغاتی و یک مکمل عالی برای هر نوع از آشپزی.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.