7 کسب و کار کوچک کسر مالیات است که شما نمی خواهید به دست

[ad_1]

شما در غفلت به کسر هزینه های کسب و کار در اظهارنامه مالیاتی خود را?

شما می تواند ترک پول روی میز. این که آیا شما یک کارآفرین تاسیس و یا فقط راه اندازی فروشگاه شما می توانید صرفه جویی در هزاران دلار در کسر مالیات. به طوری که هزینه های واجد شرایط? برای دریافت مالیات کسر هزینه های کسب و کار باید لازم و معمول برای این نوع از کسب و کار شما اجرا شود.

وجود دارد استثنا برای این قانون است. شما نمی توانید ارسال کردن سرعت و یا بلیط پارکینگ. اما اجازه ندهید که این شما را از صرفه جویی در پول جدی در اظهارنامه مالیاتی خود را. جای آن اسکناس دلار را به کیف پول خود را با اضافه کردن این معمولا نادیده گرفته هزینه های کسب و کار به لیست.

1. هزینه های خود را به نگه داشتن کسب و کار در حال اجرا

به عنوان شما در حفظ کسب و کار خود و شما ملزم به خرید لوازم اداری و تبلیغاتی. اما آیا شما می دانید که شما همچنین می توانید نوشتن کردن تجهیزات, تعمیر, کسب و کار, تماس, و مبلمان اداری پرداخت ؟

محدودیت وجود دارد هر چند.

  • اگر کسب و کار شما می رود و شما نمی توانید از کسر هزینه برای کاوش در یک فرصت کسب و کار. اما شما می توانید کسر هزینه برای محصولات و مواد و لوازم در موجودی خود را.
  • شما همچنین می توانید به طور کامل کسر هزینه های شروع کسب و کار شما. شما می توانید کسر تا 5000 $در سال اول و نوشتن هر گونه باقی مانده هزینه های راه اندازی به صورت دوره ای در طی 15 سال است.
  • هر صد شما سرمایه گذاری به کسب و کار شما است که به عنوان هر یک از هزینه سرمایه و یا یک زمان هزینه.

سرمایه هزینه های کسب و کار خود و خرید دارایی های بلند مدت تجهیزات است که به طور مستمر بهبود کسب و کار خود را در سال های بعدی. به دلیل هزینه های سرمایه به طور معمول نمی فرسوده پس از اولین سال این هزینه ها ارزش و کسر بیش از یک دوره از زمان.

هزینه های جاری در حال هزینه برای تجهیزات و یا خدمات استفاده می شود هر روز برای حفظ یک کسب و کار سودآور. آنها به طور معمول استفاده می شود تا در اولین سال پس شما می توانید با کسر هزینه کل هزینه های جاری اظهارنامه مالیاتی خود را.

  • تعمیرات است که اضافه کردن مقدار به تجهیزات طولانی کردن عمر و یا انطباق با آیتم های مختلف استفاده می شود کسر خواهد شد در اظهارنامه مالیاتی خود را.
  • هزینه تبلیغات برای ایجاد مواد تبلیغاتی مانند کارت های کسب و کار و چاپ رادیو صفحات زرد و بنر تبلیغات به طور کامل معافیت.
  • اگر شما به طور منظم استفاده از تلفن برای تماس با مشتریان و یا مشتریان شما می توانید کسر اتهامات مربوط به کسب و کار شما.

Forewarned می شود اگر: اگر شما سعی می کنید به ماسک شخصی خرید با این ادعا آنها را به عنوان هزینه های کسب و کار شما ممکن است در آبهای عمیق زمانی که اظهارنامه مالیاتی خود را باعث ممیزی.

2. دفتر خانه هزینه ها و اجاره

آیا شما کار از خانه ؟ کسر بخشی از اجاره و بیمه و ابزار پرداخت اگر شما یک اتاق است که اختصاص داده شده به کسب و کار.

یک اشکال وجود دارد. دفتر خود را به طور انحصاری برای استفاده از کسب و کار.

آن را خوب به کار در دمپایی خود را, اما شما می توانید یک دفتر خانه کسر اگر در خواب خود را در اتاق مگر اینکه دفتر خود را فعال. شما نیز نمی توانید اجازه دهید کودکان خود را به بازی لگو در فضای کاری خود را. و شما قطعا نمی توانید تماشای تلویزیون در دفتر خود در طول خرابی.اگر شما دفتر خود را نمی تواند در نظر گرفته شود به طور انحصاری برای کسب و کار.

شما همچنین باید برای استفاده از دفتر خود را به طور مداوم به استفاده از کسر دفتر خانه. احساس رایگان برای تماس با مشتریان بیل مشتریان یادداشت و تنظیم قرار ملاقات, ملاقات با مشتریان و سفارش مواد و یا نوشتن گزارش خود را در دفتر. اما یک اتاق است که شما فقط در استفاده گاه به حساب نمی کند.

وجود دارد استثنا برای این قانون است. اگر شما برای اجرای کسب و کار مهدکودک و یا شما باید یک اتاق برای موجودی سازی, شما هنوز هم می تواند کسر حتی اگر اتاق استفاده نمی شود 100% برای کسب و کار.

3. خودکار پرداخت

آیا شما می دانید که شما می توانید کسر هزینه مصرف گاز در حالی که رانندگی و از جلسات مشتری?

این که آیا شما خود را املاک و مستغلات کسب و کار به طور منظم ملاقات با مشتریان و یا اجاره دفتر کار دور از خانه شما می توانید صدها دلار در اظهارنامه مالیاتی خود را.

استفاده از ماشین خود را برای کسب و کار ؟ شما می توانید خود را محاسبه کسر یکی از دو راه.

  • کسر بر اساس میزان مسافت پیموده شده استاندارد. اگر شما به طور منظم کسب و کار معمول مستلزم آن است که شما به طور مداوم در جاده ها, شما ممکن است قادر به صرفه جویی بیشتر با کسر مقدار مشخصی از پول را بعد از هر مایل رانده همراه با تلفات و هزینه پارکینگ.
  • کسر هزینه واقعی. اگر شما گاهی اوقات ملاقات با مشتریان و یا ماشین خود را مصرف گاز بیش از میانگین شما می توانید صرفه جویی در مقدار زیادی بیشتر با کسر بخشی از هزینه های گاز و تعویض لاستیک و روغن تغییرات و بیمه و ثبت نام خودرو.

همیشه نگه داشتن یک سازمان ضبط خود ماشین استفاده و پر کردن فرم های فدرال و ایالتی مالیات بر درآمد خواهد بود به عنوان ساده به عنوان انجام چند محاسبات ریاضی.

4. هزینه های سفر و سرگرمی

آیا شما به یاد داشته باشید که تعطیلات معامله شما خریداری درست قبل از آخرین سفر کسب و کار ؟

نوشتن بخشی از خود را کرایه هواپیما بسته به اینکه چگونه شما صرف تعطیلات خود را. بخشی از هزینه های حمل و نقل واجد شرایط به عنوان یک کسر اگر بیش از نیمی از سفر خود را صرف کسب و کار. زمان بیشتری به شما اختصاص داده شده به کسب و کار خود و بالاتر از کسر.

نیاز به پرداخت هزینه برای لباس تمیز در حالی که شما دور ؟ شما می توانید کسر لباس های شسته شده و تمیز کردن خشک در هزینه. شما همچنین می توانید کسر رفت و آمد و هزینه های مسکن, هزینه ها, راهنمایی, فکس, و هزینه, و هزینه های به کشتی نمونه محصول و نمایش مواد.

اگر شما تا کنون میزبانی یک رویداد برای کسب و کار خود را در دفتر خود را, رستوران و یا محل دیگری شما می توانید کسر هزینه های سرگرمی است که به کمک ترویج رشد کسب و کار و یا خوب بودن. نگه داشتن در ذهن است که تنها 50 درصد از وعده های غذایی معاف هستند.

شما حتی می توانید با کسر هزینه های در حال حرکت اگر شما تا به حال به نقل مکان اصلی خود را به دلیل از کار. اگر این حرکت نبود به طور مستقیم مربوط به کسب و کار شما اگر شما نمی توانید ادعا کسر.

5. مواد آموزشی و هزینه های حرفه ای

شما خریداری یک کتاب برای یادگیری یک مهارت است که به طور مستقیم تحت تاثیر کسب و کار شما? چگونه در مورد که copywriter استخدام شما به سادگی یک صفحه از فروش است که بعدها تبدیل به یک محصول راه اندازی به یک موفقیت عظیم?

مربوط به کسب و کار و کتاب و هزینه های قانونی و خدمات حرفه ای هستند همه به طور کامل معافیت اظهارنامه مالیاتی خود را.

شما نه فقط محدود به کتاب و پیمانکاران مستقل هر چند. اگر به شما پرداخت یک حسابدار و یا خرید برنامه های مالیاتی هر سال شما می توانید کسر مالیات هزینه های آماده سازی.

صاحب یک کسب و کار با استخدام کارکنان ؟ شما می توانید کاهش مالیات کسر حقوق و پاداش و مزایای جنبی مانند بیمه بهداشت و درمان و مرخصی استعلاجی.

6. بدهی های بد

اگر شما خود فروش, خدمات, شما به احتمال زیاد در سراسر تصادفا یک مزاحم گاه به گاه مشتری. مشتری شما ممکن است حاضر به شما پرداخت برای کار انجام شده و همین امر باعث کاهش حاشیه سود خود را برای سال. شاید شما حتی قرض پول به مشتریان و یا تامین کنندگان اما وام هرگز پرداخت می شود.

خوشبختانه این درآمد از دست دادن به طور کامل معافیت به عنوان طولانی به عنوان شما را با ارائه اسناد و مدارک نوشته شده بیان کرد میزان بدهی با نرخ بهره اگر قابل اجرا و مراحل شما را به جمع آوری بدهی. اگر شما می توانید اثبات که شما چندین تلاش برای دریافت و پرداخت بدهی غیر ممکن است برای جمع آوری شما می توانید آن را در اظهارنامه مالیاتی خود را.

صرفه جویی در خود را سخت به دست آورده پول نقد در پایان سال با نگه داشتن یک ثبت دقیق کسب و کار مربوط به خرید و فعالیت های. شما می توانید با استفاده از نرم افزار های مالی برای کمک به این, اما به سادگی باز کردن یک صفحه گسترده اکسل به نوشتن هزینه های آنها به عنوان پاپ تا با این نسخهها کار به عنوان به خوبی.

جداگانه پرداخت به وضوح مشخص شده دسته بندی و شما را نجات هر دو زمان و پول خود را دفعه بعد که شما فایل مالیات است.

7. هامر کسر

اتحاد کسب و کار خود و خرید یک ماشین و یا یک ماشین بزرگ به تازگی? این می تواند تبدیل به یک بزرگ مالیات سود با استفاده از “هامر کسر” همچنین می دانیم به عنوان بخش 179 از کد مالیاتی است. بیشتر بدانید

سلب مسئولیت: شما باید مشورت با مشاور مالیاتی خود را قبل از اینکه زیر هر یک از ایده ها در این مقاله است. این مقاله یک نقطه شروع برای بحث خود را با مشاور. من یک حرفه ای مالیاتی و در حالی که من معتقدم آنچه که موجود است در این مقاله این است که به طور کلی آن ممکن است درست باشد در مورد خاص خود را.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.