گوگل در پیش بینی ترافیک جایینو

گوگل طی چند سال گذشته تاریخچه ای را ایجاد کرده است که معمولاً ترافیک در جاده های خاص در زمان های مشخص چگونه است. این بدان معناست که می تواند پیش بینی کند که چگونه ترافیک نسبت به درایو شما تغییر می کند – فقط به این دلیل که ترافیک حدود 60 مایل از شما در حال حاضر وجود دارد ، به معنای آن نیست که هنگام رسیدن یک ساعت ترافیک در آنجا وجود داشته باشد.

نقشه های google android
نقشه های Google در Android. گوگل
Amanda Leicht Moore ، مدیر محصولات اصلی Google Maps ، در مصاحبه با Tech Insider اظهار داشت: “اکنون دقیقاً آنچه [ترافیک] در حال حاضر نیست ، بلکه چگونه انتظار داریم که در طی یک ساعت یا دو ساعت دیگر تغییر کند.”
Google Maps همچنین داده های مربوط به ترافیک و حوادث ، مانند گزارش تصادفات ، از Waze ، برنامه محبوب پیمایش را که گوگل در سال 2013 بیش از 1 میلیارد دلار خریداری کرده است ، در بر دارد. Waze اطلاعات خود را از کاربرانی دریافت می کند که مواردی مانند تصادفات در جاده یا ترافیک را گزارش می دهند. Google همچنین از بخشهای حمل و نقل محلی مطلع می شود.

مور گفت: بانک اطلاعاتی داده های مربوط به ترافیک تاریخی گوگل به این برنامه اجازه می دهد تا اگر ترافیک بهتر یا بدتر از حد معمول باشد ، هشدار دهد و اینکه چگونه تصادفات و کندی ها بر ترافیک جاده های مختلف در نقاط مختلف جهان تأثیر می گذارد.

ترافیک نقشه های گوگل
آخر هفته گذشته ، گوگل به من گفت سریعترین راه خانه از طریق نیوجرسی است ، حتی اگر تصادف و ترافیک باعث تاخیر شود. عکس صفحه نمایش / خودی فناوری
وی گفت: “آیا می توانیم به شما بگوییم که آیا ترافیک پیش رو است – آیا این پنج دقیقه به سفر شما اضافه می شود؟ یا 10 دقیقه تا سفر شما؟ او گفت: “40 دقیقه از سفر شما؟” او گفت: “مدل سازی و تلفن های هوشمند زیادی وجود دارد که می توانند پیش بینی کنند که چگونه ترافیک تغییر خواهد کرد.

Google Maps حتی می تواند بگوید چه زمانی ماراتن در یک شهر اتفاق می افتد زیرا گروه بزرگی از مردم با سرعت بیشتری از مردم حرکت می کنند ، اما در جاده ها اتومبیل وجود ندارد.

مور گفت که یکی از اولویت های Google Maps در حال حاضر این است که به مردم اطمینان دهیم که Google Maps بهترین راه را برای آنها در نظر گرفته است. به همین منظور ، Google Maps اخیراً توضیحاتی درمورد اینکه چرا شما را به روشی خاص مسیریابی می کند افزود

وی گفت: “وقتی ما به شما بگوییم مسیر جانبی را طی کنید ، برای ما خیلی مهم است که به شما بگوییم [دلیل] این است که در اینجا حادثه ای رخ داده است ، زیرا باید به برنامه اعتماد کنید”.

و اگر هیچ راهی برای کاهش سرعت وجود نداشته باشد ، یا در سریعترین مسیر حرکت کنید حتی اگر ترافیک سنگینی وجود داشته باشد ، Google همچنان به شما می گوید که شما بهترین راه را طی می کنید.

من این مورد را آخر هفته گذشته مشاهده کردم که گوگل به من گفت سریعترین راه خانه آخر هفته گذشته از طریق نیوجرسی به جای از طریق وستچستر بود ، حتی اگر تصادف و ترافیک باعث تاخیر شود.

مور گفت: این در مورد “اطمینان به مردم است که می خواهند سریعتر به آنجا برسند.” “این است که ما آنها را در هوشمندترین ، سریعترین مسیر طی می کنیم.”

آخرین قیمت سهام Google را از اینجا دریافت کنید.

مقاله اصلی را در سایت Tech Insider بخوانید. حق چاپ 2015
Tech Insider را در فیس بوک و توییتر دنبال کنید.
در حال حاضر تماشای: چگونه می توان از Google Maps استفاده کرد وقتی سرویس تلفنی ندارید

https://clck.ru/Nii5v

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.