کشف میامی: فرهنگی برجسته از شرجی شهر

[ad_1]

میامی یک شهر زیبا با بسیاری از گرمسیری را تحت تاثیر قرار. شب زنده داری و لاتین شخصیت این جوان شهرستان یک نگاه شرجی’. تلویزیون سری “میامی وایس” و ” غیر قابل انکار کمک به تصویر یک شهر پر از هیجان و هیجان. و به صداقت بسیاری از ساکنان میامی عشق به حزب. بسیاری از میله و دیسکو و کاباره ها در میامی و ساحل میامی هستند – حتی در روزهای هفته – باز تا اوایل ساعت. هنوز میامی خیلی بیشتر به ارائه بیش از فقط مهمانی و سرگرمی. در این مقاله شما را پیدا خواهد کرد برخی از نکات برای کشف, فرهنگی, خلاصه بازی میامی و ساحل میامی.

یادبود هولوکاست: یک بنای تاریخی خیره کننده

میامی و جنگ جهانی دوم هستند که اغلب در ارتباط با هر یک از دیگر. در عین حال یکی از قابل توجه ترین بناهای تاریخی (هولوکاست یادبود) برای بزرگداشت قربانیان این وحشتناک جنگ است واقع در ساحل میامی. این بنای تاریخی خیره کننده است که اختصاص داده شده به شش میلیون یهودی که کشته شدند در طول جنگ جهانی دوم است. قطعا ارزش یک دیدار است.

Coral Gables: پیکاسو و منحصر به فرد استخر

Coral Gables است که ظاهرا یک منطقه آرام مسکونی در جنوب میامی (در نزدیکی دانشگاه). در عین حال شما را پیدا خواهد کرد جالب چند نکات برجسته در این محله است. برای مثال موزه هنر لاو که ویژگی های نقاشی های پیکاسو مونه و Gauguin. این موزه واقع شده است بر این اساس از دانشگاه میامی و قطعا “باید مراجعه کنید’ برای دوستداران هنر. یکی دیگر از باید ببینید که ونیزی ، این استخر ساخته شده در یک معدن. استخر با آب پر شده است از یک تازه منبع آب. این باعث می شود ونیزی استخر بزرگترین استخر آب شیرین در ایالات متحده است.

نارگیل گراو: تاریخچه, علم و هنر,

لوکس محله نارگیل گراو در جنوب میامی بهشت برای دوستداران هنر. معروف Vizcaya موزه و باغ واقع شده است و در یک ویلای زیبا. بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از نقاشی های منحصر به فرد مبلمان و فرش که در آن ساخته شده بین پانزدهم و قرن نوزدهم. کنجکاو مردم میامی موزه علم است که قطعا ارزش یک دیدار است.

کمی هاوانا: لذت بردن از کوبا در میامی

جنوبی را تحت تاثیر قرار میامی قابل مشاهده هستند در هاوانا کمی منطقه در مرکز شهر میامی است. این است که فضای زندگی بسیاری از مهاجران کوبایی و محل پر از مشخصه کوبا مغازه ها و رستوران ها. هشدار اقامت در طول سفر به دلیل متاسفانه وجود دارد این است که تقریبا جرم و جنایت در این منطقه است.

مرجان قلعه: مجسمه سازی باغ ایجاد شده توسط مغناطیسی ابرقدرت

مرجان قلعه سنگ مجسمه سازی باغ در جنوب میامی. این مجسمه های زیبا ساخته شده از megalithic سنگ تشکیل شده از مرجان. ایجاد این مجسمه بدیهی است که خواسته های یک افسانه است. بنیانگذار ادوارد Leedskalnin تشکیل باغ با دست برهنه خود را. خوب دست خالی… او نیز بسیار مهارت با استفاده از مغناطیس ابرقدرت.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *