چقدر هزینه حق رای دادن?

[ad_1]

آیا شما کسی است که با توجه به خرید یک حق رای دادن? در حالی که بسیاری از مردم در نظر داشتن حق رای دادن بسیاری از زمان را به انجام مناسب محاسبه حق رای دادن هزینه است. معلوم است که عوامل متعددی وجود دارند که بر هزینه نهایی از حق رای دادن است که بدان معنی است که هر شرکت متفاوت خواهد بود. اما مهم نیست که رستوران شما علاقه مند هستید کمی وجود دارد که هزینه های مشترک که همان در هر وضعیت. این شامل هزینه حق رای دادن را تمام ساخت از هزینه های پیمانکار هزینه, هزینه های حرفه ای علامت و موجودی خود را. آن را نیز نیاز دارد که شما به اندازه کافی سرمایه در گردش برای باز کردن و ماندن در کسب و کار تا کسب و کار در واقع می تواند حمایت خود را. بیایید یک لحظه بیشتر به بحث مشترک هزینه است که همراه با یک فرصت حق رای دادن.

1. هزینه حق رای دادن

هر شرکت است که شما نیاز به پرداخت هزینه اولیه هزینه های حق رای دادن. این هزینه ها پوشش هزینه های آموزش و پشتیبانی و همچنین سایت انتخاب. منافع (یا آیتم) که در این هزینه ها متفاوت از یک شرکت به بعد. در برخی موارد این هزینه ها به سادگی چشمگیر هزینه ی صدور مجوز می دهد که مالک حق استفاده از نام شرکت است. این است که چرا این ایده خوبی است برای نگاهی به زمان برای انجام تحقیقات به آنچه به شما خواهد شد در بازگشت هنگامی که شما پرداخت هزینه حق رای دادن.

این هزینه می تواند طیف وسیعی از $20 ، 000 $50,000. برای مثال مک دونالد هزینه حق رای دادن است که در پایان بالاتر در $45,000. با این حال وجود دارد برخی از موارد که در آن شما ممکن است نیاز به هزینه کمتر از $20,000. کسانی که با کاهش هزینه های حق رای دادن به طور معمول همراه و یا حتی مبتنی بر خانه.

2. حقوقی و حسابداری هزینه ها

اگر شما علاقه مند به خرید یک حق رای دادن و سپس شما باید مشورت با یک حرفه ای حق وکیل است. او قادر خواهد بود برای کمک به شما در بررسی حق افشای سند بهتر شناخته شده به عنوان FDD. آنها همچنین می تواند کمک به شما برای درک بهتر این قرارداد حق رای دادن. در حالی که وجود دارد هیچ مجموعه ای از هزینه های, در این مورد, شما باید انتظار به پرداخت در هر نقطه از $1500 تا 5000 هزار دلار از طلب کردن از کمک یک وکیل حق رای دادن. میزان پرداخت شما را نیز پایین می آید به چه مقدار زمان شما صرف با وکیل خود را.

فقط به یاد داشته باشید برای نگه داشتن کامل و پاک کردن رکورد از همان ابتدا. شما حتی ممکن است در نظر استخدام حسابدار حرفه ای به نگه داشتن یک حساب کاربری به طور خاص برای جلسات خود را. نه تنها می تواند حسابدار اطمینان حاصل شود که شما نمی رفتن بیش از بودجه خود را با هزینه های قانونی, اما آنها همچنین می توانید مطمئن شوید که شما به اندازه کافی سرمایه در گردش.

3. سرمایه در گردش

پول نقد است که شما باید در دسترس روز به روز است که به عنوان سرمایه در گردش. این مقدار باید قادر به پوشش های خاص در طول زمان است. این مدت زمان می تواند از دو تا سه سال-هر زمان که کسب و کار خود و شروع به انتخاب کنید تا. مک دونالد نیاز به سرمایه در گردش $750,000.

Franchisor معمولا ارائه برآورد مقدار که شما نیاز دارید آن را یک ایده خوب برای انجام تحقیقات خود را اگر شما می خواهید مطمئن شوید که محاسبات خود را بر بازار خود را به جای سیستم به طور متوسط.

4. ساخت از هزینه های

ساخت هزینه عامل دیگری است که می تواند متفاوت از یک حق رای دادن به بعد. هنگامی که شما تصمیم گرفته اند در یک محل که در آن شرکت تایید, شما قادر خواهید بود برای تعیین ساخت از هزینه های. این شامل مبلمان, تجهیزات علامت و وسایل. آن را نیز ممکن است شامل هزینه های حرفه ای برای نقشه های معماری و پیمانکار هزینه های امنیت و محوطه سازی. است یک استثنا وجود دارد: صفحه اصلی بر اساس حق رای دادن این فرانچایز هیچ ساخت از هزینه های.

5. لوازم

شما نمی توانید اجرای خود را حق رای دادن بدون منابع مناسب. این ممکن است چیزی به عنوان ساده به عنوان ظروف پلاستیکی روزمره خود را به تجهیزات بانکها و ادارات. Franchisors معمولا ارائه یک لیست از آنچه مورد نیاز است. این مقدار می تواند متفاوت باشد اما یک صاحب باید انتظار به پرداخت بیش از $100,000 در اکثر موارد.

6. موجودی

اگر شما در حال خرید خرده فروشی و حق رای دادن و یا هر گونه دیگر حق رای دادن که در آن شما فروش یک محصول خاص شما باید به سهام تا در موجودی. یک بار دیگر هر حق رای دادن متفاوت است و نیازهای متفاوت است. شما ممکن است نیاز به خرید بین $20 ، 000 و $150,000 ارزش موجودی.

7. در حالی که هزینه های آموزش

Franchisors ارائه آموزش برای صاحبان و حداقل یک کارمند. در واقع تکمیل آموزش است که معمولا مورد نیاز است. اگر چه آموزش است که معمولا تحت پوشش خود را حق رای دادن هزینه مالک خواهد بود مسئول برای سفر و هزینه های زندگی. این مقدار نیز می تواند متفاوت باشد بر اساس موقعیت و نیازهای افراد است.

همانطور که می بینید داشتن حق رای دادن است مستقیم به جلو و تلاش است. اگر شما می خواهید به موفقیت با خرید خود را و سپس شما نیاز به درک همه از عوامل مختلف است که به بازی می آیند مالی. در موارد فرانشیز مانند مک دونالد خود را در کل هزینه ها را به مقدار بیش از $900,000. اما با تحقیقات و مطالعات و انتظارات واقع بینانه شما باید قادر به محل امن خود را با زنجیره ای از انتخاب.

2017 حق رای دادن 500 رتبه بندی سالانه حق رای دادن 500 رتبه بندی نشان می دهد تاثیر از جدیدترین روند و صنایع آماده برای رشد.

2017 رشد سریع رتبه بندی – سریع ترین رشد فرانچایز

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.