موضعی شبکه در مقابل. ارتباط ساختمان

[ad_1]

چند سال در ساخت و ساز جهان من آموخته ام بیش از من می تواند تا کنون پیش بینی شده است. یکی از تفاوت خودنمایی از صنایع دیگر من مشغول به کار در این است که این فرصت را برای یک رابطه را در بسیاری از اشکال از متعارف-و آن را به همه دیکته تمایل به رفتن مایل اضافی. آنچه که من پیدا کردم این است که ساخت و ساز و توسعه کسب و کار مدیران همه باید خود را سبک و ابزار برای هدف قرار دادن منجر می شود. هنگامی که مدیران با کمی متفاوت تمرکز کنید با هم همکاری کنند من بزرگ وجود دارد راه هایی برای به دست آوردن اهداف جدید و بهره مندی از اطلاعات بورس.

می توان آن را خسته کننده در حال اجرا از قهوه جلسه ناهار به شبکه به ساعت متصل می شود-این نوع حضور می تواند گسترش انرژی حتی BD مدیر کمی بیش از حد نازک است. در حالی که کمیت مهم است که من شده است با ضربه زدن به رابطه-تمرکز بیشتر و در دنیا این کار انجام شود با یک دایره کوچکتر مکرر. به جای اینکه در معرض کسی که در یک کارت کسب و کار تبادل هنگامی که آن را در خدمت من بیشتر به برنامه مداوم جلسات با مدیر توسعه کسب و کار/کارگزار بیش از قهوه در یک محیط که در آن هر دو طرف می توانید استراحت و لذت بردن از یک مختصر و در عین حال مولد فرار از بلندی Salesforce وظایف.

در حالی که من فکر می کنم آن را همیشه به خوبی معاشرت در اواخر شب تجاری املاک و مستغلات محور حوادث بیش نوشیدنی با یک تماس جدید من شاهد بوده ام جدید کنتراست بیشتر با یکی از شبکه های تنظیمات که در آن هر دو طرف درک هر یک از دیگر معمولی دامنه و قادر به شکل تشابه در اخبار صنعت برای همکاری در راه برای تعامل با هر دو طرف منافع. به تازگی من با همکاری چند اتصال به ارز هدف ما لیست و نگه داشتن چشم ما باز نسبت به هر گونه اینتل است که ممکن است به نفع طرف دیگر است. هنگامی که یک فرد دستاوردهای یک رابطه است و درک وجود دارد که فرد دیگری معرفی خواهد شد از متقابل تلاش است که منجر به این لینک.

موضوعات دیگر من شیرجه زده است که می تواند افزایش هر BD مدیر خط لوله جدید ابزارها و برنامه های رایگان است که هر دو حزب پیدا کرده است با موفقیت در استفاده از نسل منجر شود. تبادل این معنی یدکی می تواند در وقت با ارزش و درهای باز است که نمی خواهد که در دسترس بوده است در غیر این صورت. بیشتر فرصت اطلاعات همچنین می تواند به اشتراک گذاشته شود (زمانی که هنوز محرمانه) در شرایطی که یک پروژه خاص مناسب نیست به یک حزب اما ممکن است در نهایت ایده آل برای دیگر.

نیز وجود دارد که دیدگاه های جدید در حل تعارض است که می توان به معرفی از طریق یک اتصال را تجربه می کنند. این uncoverings از یک مکالمه نیست محدود به یک پیمانکار و رقابت خود مشغول به کار در همان ظرفیت است. این احتمال وجود دارد که یک معمار یا مهندس دارای یک چشم انداز منحصر به فرد در یک کشف از پروژه های قبلی را به چالش.

من تاکید در رابطه با ساخت و ساز تجاری است که روابط متنوع در سراسر احزاب در چرخه عمر پروژه هستند استفاده عاقلانه از زمان اگر به کار گرفته شده در روش مذکور. آیا یک پیمانکار عمومی نشسته با یک مهندس معمار, طراح, تولید کننده مبلمان, نام تجاری, متخصص یا مقاطعه کار فرعی شریک همکاری بالقوه وجود دارد برای کسانی که می خواهید آن را به.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *