منحصر به فرد دکور و مبلمان در زندگی – مبلمان در حیدرآباد

[ad_1]

آنچه می بینید – آن را دشوار است به ارزیابی آنچه در دسترس در داخل از فروشگاه نما. در واقع شما ممکن است به اشتباه آن را به یک موزه شده است. در واقع در کنار ما محل رستوران در جاده شماره 10 در تپه Banjara حیدرآباد ساکن است که شما نیاز به خانه خود را نگاه زیبا.

طبقه همکف (ساکن هند) اختصاص خود را به طور کامل به هنر و آثار, نرم, مبلمان, طلا و جواهر, لوازم التحریر هدیه و لوازم جانبی مد. طبقه اول (ساکن مبلمان) caters به هر دو معاصر و کلاسیک مبلمان نیاز دارد.

آنچه شما دریافت کنید – از نظر لباس وجود دارد در دسترس است. شلوار جین و تی شرت, تی شرت, دامن رسمی و گاه به گاه لباس تا salwar kameez تازی و kurtis برای زنان و پیراهن و تی شرت و شلوار جین برای مردان در دسترس هستند در اینجا. هم وجود دارد تعدادی از تانترا تی شرت. لوازم جانبی مانند طلا و جواهر و روسری و روابط وجود دارد بیش از حد.

جدای از آن وجود دارد این است که طیف کاملی از چراغ و سایه, آثار, شمع و شمع می ایستد کارد و چنگال و لوازم آشپزخانه خواب و حمام و کتانی و دیوار آویختن پرده و پوشش کف در آن ساکن است. نیز وجود دارد آروماتراپی روغن های گیاهی, مراقبت از پوست و مو محصولات در دسترس است. فراموش اتمام کاغذ دست ساز محصولات دسکتاپ و لوازم جانبی هدیه و بسته بندی مواد اولیه برای لوازم التحریر خود را نیاز دارد.

چه فریبنده در مورد این مکان انواع زیادی از محصولات آنها را بر روی صفحه نمایش در هر یک از بخش های. همچنین در کنار نگرانی در مورد سوختن یک سوراخ در جیب شما, به این دلیل که طیف وسیعی از شروع به عنوان کم به عنوان Rs. 162 برای شیک درب بازکن بطری تومان. 189 برای یک شمع ایستاده و حتی Rs. 225 به صورت دست ساز دیوار آویزان. دست ساز چوبی, اسباب بازی و, اسباب بازی ساخته شده از چوب سفید هستند برخی از چیزهایی که منحصر به فرد به ارزش هدیه به عنوان به خوبی. ما همچنین متوجه برخی واقعا مرسوم ظروف یکبار مصرف مجموعه با شروع از Rs. 800 به بعد.

از نظر مبلمان بیش از حد محدوده بسیار گسترده. مبل ها و میز ناهار خوری مرکز جداول سلام-بازگشت به تخت خواب, فراغت, صندلی, قفسه های شراب و بیشتر از همه در دسترس است. و اگر شما دوست ندارم آنچه بر روی صفحه نمایش شما می توانید محل سفارش. آنها دریافت خواهد شد ساخته شده بر اساس نیاز شما. آنها همچنین انجام طراحی مشاوره برای منازل و دفاتر خود.

حکم – ساکن caters به بسیاری از مبلمان خود را و صفحه اصلی دکور نیاز دارد. فروشگاه بارهای از محصولات منحصر به فرد و قطعا خواهد بود یک لذت برای کسانی که با طعم خوب و هیچ قحط و غلا از پول است. تا آنجا که پارکینگ نگران است شما را پیدا خواهد کرد فضای کافی.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *