رپورتاژ آگهی با تخفیف

گزارش تخفیف ویژه تخفیف
گزارش تبلیغات را بهترین راه برای تبلیغ آنلاین و سایت سئو بخرید
گزارش تبلیغات یکی از جدیدترین روشهای بازاریابی آنلاین است که به شما کمک می کند تا مشهور ، محبوب و ماندگار شوید! با ثبت گزارش آگهی ، از قدرت و اعتبار رسانه برای ارتقاء مشاغل خود کمک می گیرید. Reportage یک متن خبری در مورد برند یا کالای شماست که در رسانه های معتبری منتشر می شود و شما را با هزاران کاربر جدید آشنا می کند! علاوه بر این ، با ایجاد پیوندی که در گزارش دهی با خبرها دارید ، سئو و رتبه وب سایت شما در Google را بهبود می بخشد!

گزارش خود را سریع منتشر کنید
گزارش شما را در کمترین زمان ممکن ثبت خواهیم کرد

قیمت مناسب برای گزارشگری اخبار
با کمترین قیمت وارد رسانه شوید و دیده شوید

اطلاع رسانی فوری از گزارش گزارش
فوراً از آخرین وضعیت کمپین خود مطلع شوید یا ویرایش کنید

مشاوره در مورد ایجاد یک کمپین گزارشگری
ما از ابتدا تا انتهای ایجاد و ثبت نام گزارش گزارش با شما هستیم

ارتباط شما با رسانه ها برای انتشار گزارش تبلیغات است
حتی اگر به دلیل تعرفه های بالا ، محتوای نامطلوب یا هر دلیل دیگری نتوانسته اید گزارش آگهی را منتشر کنید ، نگران نباشید! زیرا از امروز شما  دارید! تاسمینو پلی است بین شما و رسانه ها که از صفر تا صد شما را همراهی می کنند. به شما کمک می کند تا گزارش خبری خود را مستقیم و با قیمت های باورنکردنی در بهترین و معتبرترین رسانه های فارسی منتشر کنید!
کلمه ک |

وبسایت شما

SEO وب سایت با اعجاز خرید گزارش تبلیغات
با انتشار گزارش آگهی در سایت های معتبر ، در واقع اعتباری از آنها می گیرید! زیرا یکی از معیارهای رتبه بندی گوگل تعداد لینک های برگشتی است که از سایت های دیگر دریافت می کنید. همچنین لینکهای غیر تبلیغی ، معتبر و دائمی است! در حقیقت ، هنگامی که یک صفحه غیر تبلیغی مانند یک آژانس خبری کاربران خود را به وب سایت شما ارجاع می دهد ، گوگل اطمینان می دهد که حرفی برای گفتن دارید! به همین دلیل صفحه شما را در لیست سایتهای برتر قرار می دهد! از طرف دیگر ، گزارشگری یک تبلیغ دائمی است که تاریخ انقضا ندارد. آنها همیشه از زمان انتشار ، کاربران جدید را به سایت شما دعوت می کنند! بنابراین گزارشگری با کمترین هزینه باعث افزایش سئو سایت شما ، افزایش ترافیک سایت و در نهایت افزایش فروش و درآمد شما می شود!

صدا زدن
مشتریان

ما بهترین ها نیستیم ، اما بهترین ها ما را به عنوان میزبان گزارش تبلیغات خود انتخاب کرده اند
توجه به نیازهای فعلی و آینده مشتریان ما اولویت اصلی فعالیتهای ما است. با رشد و پیشرفت در سازمان و بازار هدف ، نیازهای شما رشد و توسعه می یابد. ما همیشه در کنار شما هستیم تا نیازهای جدید و رو به رشد شما را برآورده کنیم.

جای شما در بین مشتریان خالی است
چرا خرید گزارش تبلیغات را انتخاب می کنید؟
گزارش فوری کمپین گزارش تبلیغات
در پنل کاربری  ، می توانید فوراً از آخرین وضعیت کمپین خود مطلع شوید! پس از انتشار آگهی در رسانه ها ، گزارش فوری از طریق ایمیل و سایر اطلاعات را دریافت خواهید کرد. این به شما امکان می دهد تا به سرعت پیگیری و رفع اشکالات احتمالی و ویرایش اخبار حتی پس از انتشار آن را انجام دهید.

مارک تجاری رایگان و مشاوره سئو
تیم  سالها تجربه در ارائه خدمات برندسازی و سئو به کلیه مشتریان دارد. با هر سطح سواد و دانش در زمینه دیجیتال مارکتینگ و مارک سازی با ما تماس بگیرید و از هرگونه سؤال و ابهام پاسخ دهید. مهم نیست که در چه مرحله ای هستید ، ما از ابتدا تا انتهای ایجاد و ثبت نام یک کارزار گزارشگری با شما هستیم. ما در کنار شما هستیم تا اوج را تجربه کنیم!

کمترین هزینه انتشار گزارش تبلیغات
تفاوت و تمایز  در این است که به شما کمک می کند با کمترین هزینه در رسانه ظاهر شوید! از آنجا که تیم  با تجربه طولانی و همکاری گسترده ، به شما امکان می دهد گزارش ها را با کمترین قیمت درج کنید! همچنین با انتخاب رسانه بیشتر در یک کمپین ، تخفیف های بیشتری دریافت خواهید کرد. بنابراین می توانید با انتخاب های هوشمند میهمان تخفیف هایباشید!

مزایای خرید رپورتاژ تاسمینو
تولید محتوای گزارش تبلیغات
تیم تولید محتوای در زمینه راهنمایی و نوشتن محتوای گزارش نیز در کنار شما قرار دارد تا خیال شما از هر نظر راحت باشد! ما محتوای متنی بهینه شده با اصول سئو و متناسب با نیازهای حوزه فعالیت شما را در کمترین زمان با هزینه ای کم تهیه خواهیم کرد. ما در همه جا در تاسمینو فکر کردیم!

پاسخ تمام وقت
ما پاسخ شما 24/7 خواهیم بود! می توانید در ساعات اداری از طریق تلفن و در ساعات غیر اداری از طریق پشتیبانی تلگرام با پشتیبانی  تماس بگیرید. این واحد به کلیه سوالات شما در زمینه تبلیغات ، پیگیری و ویرایش کمپین ها پاسخ خواهد داد.

اخلاقی
ما در تاسمینو معتقدیم که همه چیز پول نیست! بنابراین علاوه بر ضبط خبر گزارش شما در کمترین زمان ممکن ، از منافع شما نیز محافظت خواهیم کرد. در درج گزارشگری آگهی ، مواردی از قبیل: درج صحیح لینک ها ، رعایت برچسب ها و صحت بارگذاری عکس ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، که برای ادامه مطلب کلیک کنید

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *