دوران سخت برای خریداران و مراکز خرید

[ad_1]

وجود دارد برخی از آشکار شکاف در امتداد فروشگاه جبهه جنوبی خیابان کنگره. به دنبال انبار مبلمان و یا کابوی سرد در دوم و خیابان ؟ هر دو این مغازه ها بسته شده اند در ماه های اخیر. فکر توقف به زمان طولانی لباس فروشگاه Flipnotics در بارتون چشمه جاده ؟ فکر می کنم دوباره.

آمریکایی ها به طور کلی صرفه جویی بیشتر و هزینه کمتر این روزها و آستین به نظر می رسد هیچ استثنا در این روند است. با چشم انداز اقتصادی هنوز هم تیره و اخبار روزانه, مخلوط, مردم فکر کردن دو بار قبل از رفتن به بازار و یا مورد علاقه خود را به مغازه های محلی. این ترکیب را با یخ در مالی بازارهای اعتباری و برخی از کسب و کارهای دیگر را می توان در کسب و کار.

و کوچکتر فروشگاه های محلی نه تنها قربانیان. غول مانند $192 میلیون هیل کشور ایرانیان نیز رو به سلب حق اقامه دعوی. به دلیل منجمد بازارهای مالی از وام دهندگان در حال مواجهه با موانع دشوار به تشکیلات جدید بکار تجاری. زنبور عسل غارها مرکز خرید باز در اکتبر سال 2007 و شامل تالار شهر و کتابخانه های عمومی. گفته شده است که این بازار رو به یک شروع کند اما در حال حاضر مغازه ها و رستوران ها در 70 درصد از فضای در دسترس است.

تپه کشور Galleria زد به مشکل در اوایل سال جاری زمانی که در کوتاه مدت وام ساخت و ساز آمد به دلیل و وجود دارد بدون خیابان در دسترس برای refinancing با توجه به آستین آمریکا دولتمرد. اما صاحبان احساس اعتماد به نفس است که آنها را حل و فصل این موضوع قبل از این مرکز خرید سر برای جلوگیری از حراج.

هزینه های مصرف کننده کاهش یافته است به شدت در پایان سال گذشته با توجه به آسوشیتد پرس. خریداران به نظر می رسد چسبیده به ضرورت از قبیل مواد غذایی باعث همان فروشگاه فروش به سقوط برای ششمین ماه متوالی. تخفیف خرده فروشان مانند Wal-Mart هستند مراتب بهتر از بیشتر است. “مواد غذایی و محصولات بهداشتی و لوازم جانبی باقی می ماند محبوب ترین فروشندگان به عنوان مصرف کنندگان همچنان به فروشگاه با احتیاط در میان عظیم کاهش شغل و اعتبار است.”

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که تصویر است که به عنوان تلخ به عنوان اعداد نشان می دهد. به دلیل عید پاک شد بعد از این سال آن را اعتقاد بر این است که در ماه مارس و آوریل شماره همراه را بهتر نشان از خرده فروشان در حال انجام است. “در سطح, مارس است ضعیف تر از ما شده ایم از دیدن چند ماه گذشته اما ما می دانیم که روند اساسی,” او گفت:. “تن و نظرات از خرده فروشان واقعا منعکس کننده عملکرد بهتر از گزارش اما هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا ما واقعا باید تثبیت شده است.”

با فروشگاه بیرون رفتن از کسب و کار و یا کاهش موجودی انبار به ماندن حلال وجود دارد بالقوه برای معاملات بزرگ برای خریداران زرنگ و دانا. فروش علائم ممکن است بزرگ و پر زرق و برق اما این لزوما به این معنا نیست همه چیز مقرون به صرفه است. توجه دقیق به چه چیزهایی دقت کنید و نمی توانید انجام دور با اعتیاد به مواد مخدره به خصوص در مورد انحلال فروش. آن را ایستاده به همین دلیل است که این خرده فروشان فقط می خواهید برای دریافت محصولات از soon-to-be-بسته-فروشگاه به سرعت و ارزان به عنوان امکان پذیر است اما این است که معمولا مورد نیست. این کسب و کار هنوز هم مجبور به پرداخت طلبکاران خود و نیاز هر پنی که می توانید آنها را برای خود باقی مانده محصولات. در حالی که ممکن است چیزی مشخص کردن 70 درصد است که به طور معمول از اصلی بالاترین قیمت.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *