حیاط خلوت و پاسیو روند برای سال 2012

[ad_1]

پس از رکود اقتصادی در سال 2008 به خانه تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب در محل سرگرمی. خانواده های جایگزین گران تعطیلات و گردش به رستوران ها و کافه ها با صمیمی تر و مقرون به صرفه آزاد تجمعات و کباب کردن ممنوع است. با این تغییر پاسیو و حیاط خلوت فضا تبدیل شده است به طور فزاینده مهم است و بسیاری از خانواده ها انتخاب استراتژیک به سرمایه گذاری در خود را آزاد فضا برای حداکثر لذت و ارزش خانه است. بسیاری از خانواده ها شده است بطور دلپذیر شگفت زده برای پیدا کردن که افزایش پاسیو و حیاط فضا به طور قابل توجهی بهبود کیفیت کلی زندگی است.

اگر شما به دنبال به روز رسانی خود را در فضای سرگرمی فضا در این سال زیر 5 حیاط خلوت و پاسیو روند برای سال 2012.

1. حیاط خلوت به عنوان مقصد

به جای غرق شدن پول به گران تعطیلات بسیاری از صاحبان خانه در حال ساخت خود را حیاط خلوت فضای یک مقصد در حق خود با نصب آب, ویژگی های, مجسمه استخر با سرسره آبی خارج از منزل و آشپزخانه و باغ لوکس لهجه مانند پل ها و porticoes. هنگامی که ساخت حیاط خود یک مقصد مهم است که برای اولین بار تصمیم می گیرید که چه نوع از محیط زیست سازگار است خود را با آب و هوا و البته چه نوع فضای تجدید نظر به شما و خانواده خود را. از ذن باغ به Miami-circa-1960 عقب نشینی وجود دارد تعدادی از تم های فوق العاده است که شما می توانید با استفاده از در حیاط خود را در خیره کننده و شگفت انگیزی راه های مقرون به صرفه. ترفند این است که برنامه ریزی دقیق و غنی است.

2. استقبال جهان طبیعی

قسمت اخیر فرهنگی تغییر است بازگشت به ارتباط معنی دار و ساده. این شامل یک آشکار حرکت به سوی آغوش طبیعت و محیط زیست – یک تغییر است که قطعا در انعکاس مدرن آمریکایی حیاط. بسیاری از صاحبان خانه آمریکا در حال امید بستن برای طبیعی تر به دنبال فضای… یک فضایی است که کمتر آراسته و قطعا با شکوه… شاید حتی کمی وحشی است.

پاسیو با استفاده از طبیعی تر به دنبال مواد مانند تخته سنگ و ماسه. به همین ترتیب بیشتر خانواده ها در انتخاب ترکیب پوشش گیاهی خوراکی به فضاهای خود را از باغ گیاهان و سبزیجات تکه های میوه یا درختان زیتون. برخی به خصوص متعهد از افراد حتی شروع به بالا بردن جوجه, کامل با تزئینی coops! در نتیجه یک فضای جذاب است که یک آرامش کشاورزی احساس می کنید.

3. استراتژیک پاسیو مجسمه سازی

پتیس مصرف در اشکال منحصر به فرد این روزها با دو افراط حال محبوب ترین: تیز اواسط قرن خطوط علا Mad Men و آلی بیشتر به آرامی بطرف فضاهای که مخلوط را به محیط زیست طبیعی خود را. اگر شما انتخاب می کنید برای انجام اواسط قرن شیک را انتخاب کنید مبلمان پاسیو و ویژگی های است که تکمیل آن منطقه است. به یاد داشته باشید که سفر به میامی و کوبا همه خشم در 50 و اوایل دهه 60, بنابراین این نوع از لهجه می تواند بسیار سرگرم کننده شده. اتمام محلی فروشگاه های دست دوم برای سرگرم کننده عصر-مناسب سرامیک است که اضافه کردن مقدار زیادی از شخصیت بسیار کوچک در سرمایه گذاری نقدی. اگر سرامیک به نظر می رسد کمی ضرب و شتم تا احساس رایگان برای اسپری رنگ آنها را فوق العاده روشن و یا رنگ فلزی ترفند آسان است که به پیر قطعه یک زندگی جدید برای کمتر از $3.

اگر شما ترجیح می دهید یک کون, ارگانیک, طرح, مهم است که به تمرکز بر روی راه به فضا نشت به فضای طبیعی بدون زحمت. استفاده از انواع مختلفی از گیاهان با ترکیب خطوط سخت و اضافه کردن بافت. ترکیب پاسیو در فضای باز محصولات که عنصری احساس, از جمله ویژگی های آب و یا در فضای چاله آتش و chimineas. انتخاب مبلمان پاسیو در مواد است که تطبیق با لحن طبیعی مانند چوب ساج.

بسیار آسان و ارزان گزینه سوم ترکیب این دو قبل از ذکر شد سبک. به جای جامد منطقه پاسیو استفاده از تعداد زیادی مربع بفرس به تعریف فضای پاسیو. این دستگاه پخش خواهد شد اجازه می دهد تا چمن و خزه و یا شن را به بهم زدن از طریق ادغام بسیار ساختار اواسط قرن زیبایی با طبیعت احساس دادن به شما بهترین از هر دو جهان!

4. یک پاسیو محل

چندی پیش پاسیو بود که همیشه واقع بلافاصله خارج خود را در پشت درب. این است که دیگر مورد. بسیاری از صاحبان خانه انتخاب برای ایجاد “گریز پتیس” کمی خارج از خانه و ایجاد یک نوع فرار مقصد از خانه است. این نوع از پاسیو می تواند وجود داشته باشد به عنوان جزایر کوچک در یک گوشه سایه دار از باغ و یا متصل به صفحه اصلی جذاب مسیر. در برخی موارد صاحبان خانه در واقع صفحه نمایش منطقه و یا استراتژیک گیاهان و یا ویژگی های آب به طوری که فضا محافظت از مشاهده و واقعا احساس می کند از راه دور.

5. ترکیب پاسیو پناهگاه

از آنجا که ما صرف زمان بیشتری را در خارج از منزل آن را حس می کند که ما نیز در ترکیب پناهگاه به فضا از جمله gazebos فرنگی arbors سایبان و حتی cabanas یا کوچک کابین. منطقه پناه را گسترش استفاده از پاسیو خود را در فضای ارائه سایه در hotmonths و پوشش سر در کولر یا وتر ماه. ساختار شما انتخاب می کنید بستگی دارد آب و هوای خود را شخصی و نیازهای فضای و کلی بودجه است. اگر شما زندگی می کنند در یک کولر آب و هوا و لازم نیست که فضا برای یک خانه کوچک یا کابین از ویژگی های در نظر تجهیز فضای خود را با, هوای آزاد, بخاری پاسیو است که برای نگه داشتن همه گرم و راحت در کولر ماه.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *