تجربه خرید در دهلی نو

[ad_1]

دهلی نو ارائه می دهد آرایه ای از تجربه خرید به بازدید کنندگان است. مکان هایی مانند محل connaught ارائه شناخته شده علامت های تجاری بین المللی در حالی که در Sarojini نگر یا Chandi چوک, یکی می تواند انجام معامله خرید به دسته شمشیر. وجود دارد چند مکان بهتر از Dilli Haat برای خرید صنایع دستی است. یکی می توانید تقریبا هر چیزی را پیدا کردن از انتخاب در دهلی نو.

کننوقت محل

محل connaught تجاری و کسب و کار مرکز دهلی نو است. یک دایره در بازار آن را بزرگترین در نوع خود در هند در زمان خود ساخت. رسانه ها از همه معروف مارک های بین المللی را می توان در دایره درونی از محل connaught. چندین رستوران های خوب و میله در اینجا بیش از حد. Janpath واقع در مجاورت کننوقت محل آن شناخته شده است کیوسک تجربه خرید. این محل برای خرید مقرون به صرفه خرید و فروش به طور عمده در لباس و طلا و جواهر مصنوعی. و هرگز از دست ندهید مرکزی کلبه صنایع مرکز فروش زمانی که در Janpath. این است که در میان بهترین مکان در دهلی برای خرید صنایع دستی هند است.

Chandni Chowk

Chandni Chowk یک مرکز برای خرید به سبک پرتاب فوق العاده در چانه زنی برای بازدید کنندگان. کترا نیل یک Chandni Chowk bylane معروف است برای آن بازار پارچه ابریشم حریر و کرپ, پنبه, پارچه و تمام پارچه. Bhagirath کاخ آسیا بزرگترین بازار برای محصولات الکتریکی. یکی می توانید ببینید Kinari بازار برای هر نوع زری و zardozi کار می کنند. معامله گران از Dariba Kalan معامله در طلا و جواهر و عطر. Ballimaran پیر Lajpat Rai بازار Moti بازار و Tilak بازار شناخته شده برای leatherware برق کالا شال و مروارید و مواد شیمیایی بود.

Karol Bagh

Karol باغ پر رونق کسب و کار مرکز. Ajmal Khan جاده یک محل به صورت فانتزی فروشگاه های بزرگ بین المللی, برچسب ها, ادویه جات ترشی جات ارزان readymades دوزی لباس و نخ پنبه. بانک خیابان نمایش ذهن ترا درهم میشکنند انواع طلا و جواهر. Ghaffar بازار یک دخمه پرپیچ و خم از کوچه که در آن معامله گران معامله در, لوازم آرایشی, ساعت و اقلام الکترونیکی.

Sarojini نگر

Sarojini نگر یکی از مهمترین و به دنبال پس از مکان ها در دهلی برای خرید لباس و پارچه. یکی می توانید خرید لباس های شیک در قیمت های باور نکردنی. چلیپا از بازار تشکیل شده است که خیابان سمت مغازه ها. با این حال تعداد زیادی از های بین المللی و محلی با نام تجاری نمایشگاه نیز در اینجا. بازار مرکزی در Sarojini نگر شناخته شده است برای ادویه جات ترشی جات و مبلمان.

Dilli Haat

Dilli Haat مشهور است برای آن صنایع دستی و handloom موارد. واقع در مرکز دهلی نو Dilli Haat دارای تعداد زیادی از مغازه های فروش صنایع دستی هند اقلام است. اقلام فروخته شده در اینجا شامل کفش های ساخته شده از شتر پنهان کردن صندل و چوب بلسان بنفش کنده کاری handloom موارد brassware, پشمی و ابریشم, محصولات, محصولات ساخته شده از سنگ, زیور آلات و مانند آن.

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *