اکسیژن ساز 93٪

دستگاه اکسیژن ساز پزشکی می تواند با تمام قابلیت های مناسب ، مانیتورینگ و سیستم زنگ دار نصب شود تا منعکس کننده الزامات ایمنی محلی شما باشد. این واحد به کنترل لمسی برای دسترسی آسان مجهز شده است و به طور خودکار با زنگ هشدار تماس می گیرد و در صورت بروز نقص عملکرد به پشتیبان گیری می کند.

دستگاه های اکسیژن ساز ما برای 24 ساعت کار و 365 روز در سال طراحی شده اند. تکمیل سیلندر اضافی ، تحویل بی خطر اکسیژن به سیستم لوله کشی بیمارستان را فراهم می کند. و شما دیگر به تحویل های ناپایدار و نوسان قیمت گاز وابسته نیستید.

اکسیژن ساز 93٪
اکسیژن ساز 93٪

چگونه کار می کند

این سیستم برای اطمینان از تولید مداوم از دو ستون با الک های مولکولی استفاده می کند.

هوای فشرده شده خشک از طریق دریچه ای به کشتی منتقل می شود که فشار در آن ساخته شده است تا از 5 تا 7 بار (گرم) برسد. نیتروژن در طول ساختمان فشار به یک غربال مولکولی گره خورده است ، و اکسیژن مجاز است از مخزن تجمع عبور کند.

در حالی که فشار در یک کشتی ساخته می شود ، دوم بدون فشار باقی می ماند.

بخشی از گاز تولید شده برای بازسازی غربال مولکولی استفاده می شود.

برای اکسیژن از نوع زئولیت 13X استفاده می شود. الک مولکولی کاملاً ترمیم کننده است و طول عمر آن تا 40000 ساعت کار است.

 

امکانات

استقلال کامل

اتوماسیون کامل

24/7 – 365 روز کار

رعایت کامل داروخانه اروپایی و ISO 10083

رعایت کامل MDD (دستورالعمل دستگاه پزشکی) ، PED (راهنمای تجهیزات فشار) و مجوز پزشکی CE

مصرف کم انرژی (1،0 کیلو وات / متر مکعب)

انتشار CO2 کم است

ساخت و سازهای سنگین برای شرایط سخت طراحی شده است

قطعات با کیفیت و بادوام

سیستم های نصب شده کانتینر

طراحی ساخته شده از قاب

نصب بدون مشکل

واحد کنترل صفحه لمسی با کیفیت بالا

دسترسی از راه دور کنترل

طیف گسترده ای از محصولات استاندارد ما شامل مدل های عرضه 0.7 تا 484.8 m3 / h است.

 

علاوه بر این ، سیستم PSA سه ستون بسیار پیشرفته ما تا یک فشار خروجی 1000 m3 و 10 بار را در یک مرحله تولید واحد فراهم می کند!

 

حالا وقتی در مورد عملکرد غلظت اکسیژن اطلاع دارید نکته بعدی که باید بدانید نحوه ساخت کنسانتره اکسیژن است. خوب ، موارد مهمی وجود دارد که شما باید هنگام ساختن کنسانتره اکسیژن در مورد آنها بدانید. به عنوان مثال ، استفاده از غربال مولکولی بسیار مهم است. شما باید مطمئن شوید که از زئولیت الک مولکولی برای ایجاد کنسانتره اکسیژن خانگی استفاده می شود.

Zeolite عنصری است که به منظور جذب نیتروژن موجود در هوا به منظور تأمین هوای غنی از اکسیژن برای افرادی که به آن نیاز دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین ، برای ایجاد کنسانتره اکسیژن ، این چیزی است که شما باید در خاطر داشته باشید. این یکی از مهمترین موارد است. شما باید یک زئولیت را برای کنسانتره اکسیژن خریداری کنید. گذشته از این ، شما همچنین باید بدانید از چه نوع زئولیت در کنسانتره های اکسیژن استفاده می شود. بیشتر تولید کنندگان کنسانتره اکسیژن از Zeolite 13x در غربال مولکولی 3A استفاده می کنند. انتخاب اندازه مناسب الک مولکولی نیز بسیار مهم است. یک کنسانتره بزرگ اکسیژن برای ساخت و ساز به بسترهای غربال مولکولی بزرگتر احتیاج دارد. این چیز دیگری است که مهم است. جدای از آن ، شما همچنین باید بدانید که آیا شما در حال ایجاد یک کنسانتره اکسیژن پزشکی هستید یا یک کنسانتره اکسیژن صنعتی ، زیرا هر دو آنها در ساخت و ساز تفاوت هایی دارند. بنابراین ، این تنها چیزی است که شما باید در مورد نحوه ساخت یک کنسانتره اکسیژن بدانید. اطمینان حاصل کنید که اگر می خواهید یکی از قیمت های قابل حمل کنسانتره اکسیژن را بدانید.

در مورد اکسیژن ساز زئولیت انواع مختلفی وجود دارد. با این حال ، وقتی صحبت از تمایز واقعی می شود ، فقط دو مورد وجود دارد. در اینجا کمی در مورد آن بحث خواهیم کرد.

اکسیژن ساز  قابل حمل

قابل حمل کنسانتره اکسیژن یک وسیله پزشکی است که می تواند برای بیمارانی که می خواهند از یک مرکز درمانی به دیگری سفر کنند ، استفاده شود. اینها انواع پیشرفته ای از ژنراتورهای اکسیژن هستند زیرا قابلیت حمل در آنها را دارند. شما قادر خواهید بود تا دستگاه را آسان کنید و آن را با استفاده از آن حمل کنید. اکسیژن ساز قابل حمل پزشکی توسط چرخ دستی ها کشیده می شود. شما همچنین می توانید آنها را با کمک کلیپ کمربند کاملاً خارق العاده بپوشید. بنابراین ، در این مورد شکی نیست که اکسیژن ساز PSA که قابل حمل است می تواند برای افراد خارج از کشور بسیار مفید باشد.

اکسیژن ساز ثابت

بر خلاف قابل حمل ، کنسانترنهای ثابت اکسیژن امکان جابجایی از یک مکان به مکان دیگر را ندارند. با این حال ، این دستگاه ها بیشتر در مراکز مراقبت های بهداشتی ترجیح داده می شوند زیرا آنها قادر به ایجاد یک جریان مناسب و مداوم اکسیژن هستند. سرعت جریان اکسیژن از غلظت اکسیژن ثابت ، پایدار است و از این رو راحتی بیشتری را برای شخص استفاده کننده آن فراهم می کند. هزینه یک اکسیژن ساز که ثابت است به اندازه کافی نیست.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *