انتخاب کنید تا کامل آشپزخانه برقی برای آشپزخانه جزیره

[ad_1]

مهم نیست که چقدر ما عاشق همبرگر در کافی نت ها و یا tacos در رستوران, هیچ چیز ضربان زمان ما صرف در آشپزخانه پخت و پز برای خانواده ما است. خانه نیست خانه بدون یک آشپزخانه مناسب که در آن شما می توانید آشپزی را برای شما عزیزان و به اشتراک گذاری آن همه را روی میز ناهار خوری. همین دلیل است که مادر نقش یک بخش ضروری در خانه ما است که به ما می دهد یک دلیل معتبر برای نگه داشتن آشپزخانه ما به روز شده و نیز تسهیل می شود.

به طور مشابه, آن اختصاص داده شده ساخته شده است در آشپزخانه و یا جزیره آشپزخانه آشپزخانه چرخ قطعه مهم از مبلمان است که کمک می کند تا در خدمت ظرافتهای در جدول همراه با یک پلت فرم ذخیره سازی اضافی. اگر شما باید برخی از حجم کار است که به شما اجازه شام خوردن با خانواده خود را در میز ناهار خوری سپس این چرخ می توانید یک سفر به اتاق شما می شود و خود را کوچک میز ناهار خوری که برای بعد.

اما وقتی که می آید به ساخت یک خرید ما اغلب اشتباه گرفته که به عنوان طراحی برای خرید و چه ویژگی های باید آن را برای اضافه کردن به راحتی. بنابراین شما ممکن است در اشاره به موارد زیر راهنمایی که می تواند کمک به شما را به یک فوق العاده-آمار خرید:

  1. بررسی ابعاد: در حال کاره قطعه از مبلمان آشپزخانه چرخ دستی ممکن است گاهی اوقات استفاده می شود به عنوان یک پلت فرم به ریز ریز کردن سبزیجات و یا برای انجام آراستن قسمت فقط قبل از خدمت. بنابراین باید آن را از ارتفاع مناسب از آنجا که شما را دوست دارم به استفاده از چرخ دستی مامور تنظیف اگر شما را مجبور به خم شدن برای ساعات طولانی به کار بر روی آن. ارتفاع حدود 35″ مطلوب است اما اگر شما یک آشپزخانه جمع و جور فضای آن را برای غول برقی که clutters آشپزخانه خود را بیشتر از یک ابزار است.
  2. سطح مناسب: اگر شما ترجیح می دهند سفت سبزیجات اغلب در آشپزخانه برقی, سپس برای رفتن سطح چوبی است که طول می کشد چاقو خراش بسیار خوب است. البته این امر درهم و برهم نگاه زمانی که شما در خدمت مهمانان خود را با استفاده از همان چرخ است که بیش از حد بسیاری از خش بر روی سطح آن است.
  3. رها برگ بالا: در حالی که شما مخلوط کردن خمیر, شما, شوهر می تواند به قرض دادن یک دست کمک به سفت سبزیجات در آشپزخانه چرخ و شما می توانید یک زمان خوب به عنوان به خوبی. اما این اتفاق می افتد را چرخ کرده به یک سطح قابل تمدید به ارائه هر یک از شما با مقدار کافی از فضای کاری. زمانی که هیچ بیشتر در استفاده از سادگی رها کردن برگ بازگشت به مواضع خود.
  4. بررسی گزینه های ذخیره سازی: یک واگن برقی فقط یک لوازم التحریر اضافی سطح خواهد نفی کل ایده در این مورد مبلمان از آنجا که هدف اصلی این چرخ دستی است برای ذخیره تمام اقلام کارد و چنگال و منسوجات است که شما ممکن است نیاز به در حالی که ناهار خوری. شما باید یک چرخ که به ارمغان می آورد مواد غذایی به جدول اما هنوز هم شما باید برای نگه داشتن گرفتن در بین وعده های غذایی خود را به همراه نمک و یا فلفل و یا هر چیز دیگری. بنابراین یک مقدار خوبی از ذخیره سازی نظر مهم است به عنوان به خوبی.
  5. برای چک کردن چرخ: اگر واگن برقی خود را ندارد چرخ های آن است که بسیار نزدیک به از دست دادن قابلیت های آن ایجاد شده است به دلیل آن است که بسیار ناخوشایند به کشیدن چرخ دستی مامور تنظیف و ساخت تحریک کننده صداهای. بنابراین مطمئن شوید که شما دریافت می کنید یک چرخ با چرخ است که می تواند یک مقدار خوبی از بار و هنوز هم می تواند نوسان بیش از طبقه خود را بسیار هموار.

پس از اینکه مطمئن در مورد پیشنهادات ذکر شده در بالا, شما پس از آن ممکن است در نظر گرفتن نگاه از آشپزخانه چرخ و اینکه آیا آن است که سازگار به دکور خود را یا نه زیرا بسیاری از بار ما با استفاده از چرخ دستی های آشپزخانه به نمایش ما گران شیشه ای-اجناس را به خوبی!

[ad_2]

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *